ویزای ازدواج تایلند

ویزای ازدواج تایلند: در صورتی که هر فرد خارجی با یک زن تایلندی ازدواج رسمی نموده باشد با ارائه مدارک زیر میتواند اقدام به دریافت ویزا نماید . بر اساس رسوم سنتی تایلند  شما بایستی مبلغ مورد درخواست خانواده دختر تایلندی که به عنوان شیربها میباشد را به آنها بپردازید و ازدواج خود را به صورت رسمی در شهرداری منطقه ثبت نمایید . مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ازدواج به شرح ذیل میباشد افزودنی است این مدارک هر ساله بایستی برای تمدید اقامت نیز ارائه گردد :

  1. اسناد و مدارک رسمی ازدواج و یکی از مدارک ذیل برای اثبات تمکن مالی

  2. ارائه صورتحساب بانکی با موجودی ۴۰۰ هزاربات (حدود ۲۰۰ میلیون تومان) این مبلغ بایستی از چند ماه قبل مانده به تاریخ تمدید اقامت در حساب شما موجود بوده باشد.

  3. ارائه مدارک منبع درامد ماهانه ۴۰ هزاربات ( حدود ۲۰ میلیون تومان )

افزودنی است افسران اداره مهاجرت در صورت نیاز مدارک بیشتری نیز از افراد درخواست نمایند در برخی موارد نیز امکان بازدید افسران اداره مهاجرت از منزل محل زندگی شما برای ثابت شدن واقعی بودن ازدواج نیز محتمل میباشد .در این رابطه برای تشرف به دین اسلام و ثبت رسمی ازدواج خود در مرکز جامعه المصطفی (ص) در تایلند میتوانید در این صفحه اطلاعات لازم را کسب نمایید . مدارک لازم برای ثبت ازذواج رسمی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بانکوک برای اخذ مدارک هویتی ایرانی برای زوجه نیز از طریق این لینک در دسترس میباشد.

Mobile Sliding Menu

error: Alert: کپی ممنوع !!